Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagrożenie koronawirusem. Księżą będą radzić, żeby komunię przyjmować do ręki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 lutego 2020 r. o 18:38 Powrót do artykułu
Japolan się wścieknie jak to przeczyta
Nie myl wścieklizny z alergią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli woda jest "święcona" to sam Bóg uchroni ją przed Koronawirusem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzę do kościoła, ale uważam, że taka możliwość powinna być w każdej parafii. Ostrożności nigdy za wiele! Ave
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w okresie zagrozenia, nie można zawiesić karmienia ludzi wafelkiem z mąki podawanej pedofilską łapą z ust do ust?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno powinna byc komunia do ręki! To poprostu jest niehigieniczne . Tak samo jak calowanie krzyza przez wszystkich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do debila piszącego o lodzie, pokazałeś tylko swój poziom, jak komunii nie przyjmujesz i nie dotyczy cię ten temat, to po co się silisz na te swoje wypociny, czasu sobie w inny sposób zająć nie potrafisz? Tylko na tyle cię stać? To się zajmij pracą, to czasu nie będziesz miał na pisanie głupot
  tylko że niektórzy niestety pracują z przyjmującymi komunię i niekoniecznie miło patrzą na potencjalnych nosicieli wirusów,ot taka myśl mi przyszła,a jak Was wierzących bozia nie ochrania to niewierzących co ma chronić jak głupota triumfuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koronawirus to pretekst dla tych kryptomasonów komunia na rękę to profanacja i wymysł modernistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, ludzie podają ci rękę, a ty nią orzechy trzepiesz i nie wiadomo co jeszcze. Wiedz, o czym piszesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A SWIETA Matka Teresa z Kalkuty,zarazila sie TRADEM? Cale swoje zycie poswiecila przy chorych ,i niczym sie nie zarazila.Woda swiecona ,gdy dodamy do niej sol egzorcyzmowana tez nas chroni.Wychodzi na to ,ze Pan Jezus nam daje choroby i Wirusy.To po ,co Nazwali Go Krolem Polski ,a JEgo Matke Maryje Czestochowska ;Krolowa Polski?Wszystko to Herezja i otepianie Ludzi ,ktorzy wogole nie maja pojecia Kogo i ,Co przyjmuja naprawde do swojego serca.Cuda ani w Sokolce ,ani w Legnicy nic Wam nie daja do myslenia.Koscol sami Biskupi i Ksieza rozwalaja od srodka. Ciekawe jakby powiedziec Muzulmaninowi ,ze nie moze wejs do MOSZE bez butuw,bo Koronawirus jest ,to czy nie zdial by butuw.Wszyscy buty sciagaja i sie modla ,a tu jeden Glupek Biskup wydal oswiadczenie i ludzie poglupieli,Chrzcic tez dzieci nie bedziecie? Calowac Krzyza w Wielki Piatek tez nie? A ,co ze spowiedzia tez w maskach,czy wszyscy do Komunii bez spowiedzi? Glupi ciemny narod wierza ludzia i tym ,co telewizja ich karmi ,a nie wierza w BOGA,ktory Jest i kazde Kolano Zegnie Nogi przed Nim.Bedzie tak jak jest w Niemczech ,baby na oltarzu,Komunia na reke,bez spowiedzi,Tance spiewy i robienie selfi komorkami jak w klubie na dyskotece.Bo tak Biskup powiedzial i pozwolil.Wystawiany Najswietrzy Sakrament przez osobe swiecka ,ktora myje podlogi w Kosciele,tak jest obecnie w niemczech jestem tego zywym swiadkiem.Obudzcie sie Ludzie ,bo wszystko sie wypelnia ,co mowili mistycy i swieci Kosciola.Nie bedzie MSZY ;NIE BEDZIE EUCHARYSTII,przyjdzie koniec na cala ludzkosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałam komunie do ręki i zjadłam ja kulturalnie w ławce na to ksiądz do mnie żebym sporzyla od razu jak mi daje do reki jak ktoś tego może nie wie jak się zachować wkurzył mnie trochę :/ mam niesmak już po takim czymś poczułam się upokorzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...